ekologo

Zbiorniki


Jesteśmy dystrybutorem zbiorników dwupłaszczowych FuelMaster® Zbiorniki FuelMaster® przeznaczone są do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego. Innowacyjny system wyposażenia umożliwia m.in. monitorowanie poziomu oleju z dowolnego miejsca na świecie. FuelMaster® to doskonałe rozwiązanie dla firm transportowych, budowlanych czy producentów rolnych. Produkt dostępny jest w opcji wyposażenia standardowego i wersji PRO.

Zapraszamy do sklepu internetowego: www.zbiornikion.pl FuelMaster® Standard 1200l, 2500 l, 3500 l, 5000 l, 9000 l fuelmaster-5000l-large-diesel-storage-dispensing FuelMaster® standard to bezpieczne i wygodne rozwiązanie do przechowywania i dystrybucji oleju napędowego. Produkt został zaprojektowany i wykonany tak aby był trwały, niezawodny i nie wymagał zbyt wielu zabiegów konserwacyjnych w trakcie eksploatacji.

Zbiorniki FuelMaster® są standardowo wyposażone w system zdalnego monitorowania poziomu oleju Watchman Anywhere. Produkt w pełni spełnia wszelkie potrzeby związane z przechowywaniem i wewnętrzna dystrybucją oleju napędowego.

-> Katalog Fuelmaster

FuelMaster® PRO z systemem zarządzania TITAN Access Zbiorniki Kingspan Titan FuelMaster®PRO to idealne rozwiązanie do przechowywania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego. System zarządzania Titan Access umożliwia kompleksową kontrolę gospodarki paliwowej z dowolnego miejsca na świecie, od momentu tankowania do zbiornika, aż po wykorzystanie oleju napędowego przez pojazd czy maszynę.

Titan Access

System dystrybucyjny z opcją Titan Access pozwala na podejmowanie szerokich działań w zakresie zarządzania i kontroli przechowywanego AdBlue®, dający możliwość tankowania za pomocą kart dla kierowców.

Zalety: prosta i nieskomplikowana obsługa tankowań za pomocą strony www kontrola osób tankujących paliwo możliwość wyłączenia ilości litrów tankowanych na wyświetlaczu raporty tankowań w Excellu przy wpisywaniu stanu licznika system automatycznie wylicza średnią zużycia

Zapytania cenowe proszę kierować: mariuszkarwat@eko-agb.com.pl Tel. Mob. 606206550